KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9287404
nr 928 7404
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Akvarell , Tore Palm, Shamrock, signerad, 1982, 41x57
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:35:36
100 kr
150 kr